Whitney Port designar för Bik Bok

Inlägg av Annika Berne, 2011-10-07

Du har väl hört att Whitney Port från The Hills har designat för Bik Bok? I veckan var det premiär. Här är ett smakprov från Kungsmässans butik!

Fixar och donar.
Emelie Liljekvist är butikschef på Bik Bok och älskar när det händer saker! Därför var specialkollektionen med Whitney Port mycket välkommen. Det tyckte tydligen Bik Boks stammisar också. "Tjejerna har gått här och tittat nyfiket hela veckan", berättar Emelie roat.

Passa på att spana in kollektionen nu i helgen! Men skynda, skynda - det finns bara några exemplar av varje plagg...

Här i Bik Bok Magazine kan du se den i sin helhet.

Kommentera blogginlägget

Veckans ros

Jag vill ge Telenor dagen ros för att dom verkligen lever upp till sina värderingar Kundens coach. Jag och bekanta har fått ett sådant underbart bemötande i denna butik. Massor av röda rosor till Telenors personal.

Hälsningar Gunilla